CESCA Thonet S32 M.Breuer oryginał

SPRZEDANE – 17. CESCA Thonet S32 M.Breuer oryginał. krzesło 4z4

SPRZEDANE

Krzesło 4 z 4

Oryginalne krzesło Cesca, produkcja Thonet, model S32, projekt Marcel Breuer z 1928 roku. Krzesło z lat 60-tych,  zachowane w stanie bardzo dobrym jak na swój wiek. Naturalnie nosi odpowiednie do wieku ślady użytkowania. Proszę o zapoznanie się ze zdjęciami. Rafia sprężysta, z odpowiednią dla metryki patyną i pojedynczymi spękaniami. Stelaż z punktowymi odbarwieniami chromu. Drobne uszkodzenia i skazy na stolarce, również wynikłe jedynie z użytkowania.

Zachęcam do nabycia osoby ceniące sobie oryginalność oferowanego mebla, oraz jego wiek.

W sumie jesteśmy w posiadaniu zestawu czterech krzeseł, pochodzących z domu emerytowanego architekta, który był do tej pory ich jedynym właścicielem.

Siedziska z drewna bukowego, tapicerowane rafią, stelaż z metalowych rurek nadaje lekkości, dzięki czemu krzesła doskonale eksponują się w pomieszczeniach, współgrając zarówno z współczesnymi  jak i antycznymi meblami.

Trzy pozostałe, widoczne na pierwszym zdjęciu krzesła do nabycia w równoległych aukcjach.

Szanowni Państwo, oferowane przez nas meble użytkowe mają już swoje lata, a co za tym idzie, również ślady użytkowania.

By zapobiec ewentualnym nieporozumieniom, jeśli są Państwo zainteresowani oferowanymi meblami, z przyjemnością doślemy bogatszą dokumentację fotograficzną oferowanego zestawu.

W tym celu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Budowa krzesła pozwala na delikatne bujanie się, brak możliwości sztaplowania krzeseł. Forma siedziska gwarantuje komfort użytkowania.

Polecamy serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *