CESCA Thonet S32 M.Breuer oryginał

17.SPRZEDANE – CESCA Thonet S32 M.Breuer oryginał. krzesło 4z4

SPRZEDANE

Krzesło 4 z 4

Oryginalne krzesło Cesca, produkcja Thonet, model S32, projekt Marcel Breuer z 1928 roku. Krzesło z lat 60-tych,  zachowane w stanie bardzo dobrym jak na swój wiek. Naturalnie nosi odpowiednie do wieku ślady użytkowania. Proszę o zapoznanie się ze zdjęciami. Rafia sprężysta, z odpowiednią dla metryki patyną i pojedynczymi spękaniami. Stelaż z punktowymi odbarwieniami chromu. Drobne uszkodzenia i skazy na stolarce, również wynikłe jedynie z użytkowania.

Zachęcam do nabycia osoby ceniące sobie oryginalność oferowanego mebla, oraz jego wiek.

W sumie jesteśmy w posiadaniu zestawu czterech krzeseł, pochodzących z domu emerytowanego architekta, który był do tej pory ich jedynym właścicielem.

Siedziska z drewna bukowego, tapicerowane rafią, stelaż z metalowych rurek nadaje lekkości, dzięki czemu krzesła doskonale eksponują się w pomieszczeniach, współgrając zarówno z współczesnymi  jak i antycznymi meblami.

Trzy pozostałe, widoczne na pierwszym zdjęciu krzesła do nabycia w równoległych aukcjach.

Szanowni Państwo, oferowane przez nas meble użytkowe mają już swoje lata, a co za tym idzie, również ślady użytkowania.

By zapobiec ewentualnym nieporozumieniom, jeśli są Państwo zainteresowani oferowanymi meblami, z przyjemnością doślemy bogatszą dokumentację fotograficzną oferowanego zestawu.

W tym celu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Budowa krzesła pozwala na delikatne bujanie się, brak możliwości sztaplowania krzeseł. Forma siedziska gwarantuje komfort użytkowania.

Polecamy serdecznie