144. SPRZEDANE Wassily chair Knoll Bauhaus Breuer fotel cordura

SPRZEDANE

Oryginalny fotel Wassily, model  B3 wykonany wg projektu Marcela Breuera z roku 1925.

Produkcja Knoll International po 1995 roku. Mebel sygnowany już nie na oparciu a w dolnej partii stelaża. Zachowane etykiety producenta. Mebel z linii vegan, tapicerowany tkaniną cordura.

Mebel praktycznie nowy. Stan bardzo dobry, bez śladów użytkowania.

Transport na terenie kraju gratis.

Polecamy Państwa uwadze ten sam model produkcji Knoll lub Gavina( powojenna produkcja) w brązowym, czarnym lub białym  kolorze tapicerki, do nabycia w równoległych aukcjach.

Wassily chair Knoll Bauhaus Breuer fotel cordura

By zapobiec ewentualnym nieporozumieniom, jeśli są Państwo zainteresowani oferowanymi meblami, z przyjemnością doślemy bogatszą dokumentację fotograficzną oferowanego mebla.

Dostawa fotela na terenie kraju gratis. Meble dostarczamy zapakowane w folie stretch, za pośrednictwem kuriera drzwi do drzwi.

Polecamy serdecznie

Wassily chair Knoll Bauhaus Breuer fotel cordura Typ mebla stylowy (oryginalny)

#marcelbreuer #breuer #breuerchair #breuerchairs #wassilychair #wassilybreuer #wassilychairs #bauhaus #bauhausdesign #bauhausfurniture #drugieżyciemebli #wnetrzazesmakiem #wnętrza #wnetrzarskieinspiracje #wnetrze #wnętrze #wnetrzedomu #wnetrza #design #designinspiration #designinterior #meblenasprzedaż #meblenasprzedaz #designer #designlovers #momanewyork #inspiracje #inspiracjewnetrz #projektowaniewnetrz #projektantwnętrz