148.SPRZEDANE – Thonet S33 oryginalne krzesła Bauhaus Mart Stam

SPRZEDANE

Komplet czterech krzeseł firmy Thonet, model S33. Projekt Mart Stam, rok 1926.

Krzesla z lat 60-tych, w stanie bardzo dobrym jak na swój wiek, z typowymi dla wieku i funkcji śladami użytkowania( patyna, odgniecenia, rysy i otarcia w obrębie tapicerki) Stelaże w dobrej kondycji.

Krzesla pochodzą z okresu, w którym producent oznaczał je jedynie srebrnymi etykietami. Wytłaczane logo Thonet na spodniej stronie siedziska pojawiło się dopiero w latach 70-tych, a wraz z nim podwójny szew.

Wymiary:

– wysokość całkowita 85,5cm

– szerokość 49,5cm

– głębokość siedziska 38cm

– wysokość siedziska 44cm

Thonet S33 oryginalne krzesła Bauhaus Mart Stam

Szanowni Państwo, oferowane przez nas meble użytkowe mają już swoje lata, a co za tym idzie, również ślady użytkowania.

By zapobiec ewentualnym nieporozumieniom, jeśli są Państwo zainteresowani oferowanymi meblami, z przyjemnością doślemy bogatszą dokumentację fotograficzną oferowanego zestawu.

W tym celu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Thonet S33 oryginalne krzesła Bauhaus Mart Stam Typ mebla stylowy (oryginalny)

Polecamy serdecznie

#marcelbreuer #breuer #breuerchair #breuerchairs #wassilychair #wassilybreuer #wassilychairs #bauhaus #bauhausdesign #bauhausfurniture #drugieżyciemebli #wnetrzazesmakiem #wnętrza #wnetrzarskieinspiracje #wnetrze #wnętrze #wnetrzedomu #wnetrza #design #designinspiration #designinterior #meblenasprzedaż #meblenasprzedaz #designer #designlovers #momanewyork #inspiracje #inspiracjewnetrz #projektowaniewnetrz #projektantwnętrz