266. SPRZEDANE Bauhaus duża konsola, stół 160x80x75cm

SPRZEDANE

Duża konsola w stylu Bauhaus. Mebel nie nadaje się na stół do zwykłych krzesel, ze względu na gabaryty. Raczej pasują do niego Hokery, jak na załączonych zdjęciach. Jedno ze zdjęć dla porównania również z typowym krzesłem. Hokery nie są częścią składową oferty, do nabycia w równoległych ogłoszeniach.
Wymiary:
– 160cm długość
– 80cm wysokość
– 75cm głębokość
Stelaż w bardzo dobrym stanie, bez śladów korozji. Blat uszkodzony w kilku miejscsch( rysy, odprysk na boku) Można zastąpić ewentualnie np drewnianym blatem.
Wystawiamy faktury
Zapraszamy do oględzin, Nostalgia ul. Ptakowicka 1, 41-900 Bytom woj.śląskie.
Transport na terenie kraju 120,00( mebel będzie zdemontowany do transportu) Jesli ma jechać w całości to 190,00 ze względu na gabaryty.

Bauhaus duża konsola, stół 160x80x75cmBauhaus duża konsola, stół 160x80x75cmBauhaus duża konsola, stół 160x80x75cm

#marcelbreuer #breuer #breuerchair #breuerchairs #wassilychair #wassilybreuer #wassilychairs #bauhaus #bauhausdesign #bauhausfurniture #drugieżyciemebli #wnetrzazesmakiem #wnętrza #wnetrzarskieinspiracje #wnetrze #wnętrze #wnetrzedomu #wnetrza #design #designinspiration #designinterior #meblenasprzedaż #meblenasprzedaz #designer #designlovers #momanewyork #inspiracje #inspiracjewnetrz #projektowaniewnetrz #projektantwnętrz