101. CESCA Marcel Breuer para krzeseł Bauhaus loft

cena

Para krzeseł powystawowych w typie Cesca, wzorowanych na projekcie Marcela Breuera z 1928 roku. Stelaże w stanie ogólnym bardzo dobrym. Jeden stelaż drugiego gatunku, z niedoskonałością chromowej powłoki od spodniej strony. Stolarka fabrycznie nowa.

Wymiary:
– 80cm wysokość całkowita
– 46cm wysokość siedziska
– 46,5cm szerokość siedziska
– 41,5cm głębokość siedziska
– 69cm wysokość podłokietników

Jedna rama siedziska ma rysę od wewnętrznej strony, nie ma to mieć wpływu zdaniem producenta, na jej stabilność. Na jednym oparciu i siedzisku oparciu retusze po nawiertach.

Stolarka wykonana z drewna bukowego, tapicerowana matą rattanową. Stelaż z metalowych rurek nadaje lekkości, dzięki czemu mebel doskonale eksponuje się w pomieszczeniach, współgrając zarówno z współczesnymi  jak i antycznymi meblami.

CESCA Marcel Breuer para krzeseł Bauhaus loft

Szanowni Państwo, oferowane przez nas meble użytkowe mają już swoje lata, a co za tym idzie, również ślady użytkowania.

By zapobiec ewentualnym nieporozumieniom, jeśli są Państwo zainteresowani oferowanymi meblami, z przyjemnością doślemy bogatszą dokumentację fotograficzną oferowanego zestawu.

W tym celu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

CESCA Marcel Breuer para krzeseł Bauhaus loft Typ mebla stylizowany (na wzór oryginalnych)

Krzesło produkcji włoskiej, dobre gatunkowo, lekkie a zarazem bardzo stabilne. Budowa krzesła pozwala na delikatne bujanie się, brak możliwości sztaplowania krzeseł. Forma siedziska gwarantuje komfort użytkowania.

Polecamy serdecznie